Najnowsze rankingi produktów



Kable miedziane - Ranking 2019

W rankingu prezentowanym poniżej znajdują się najczęściej wybierane produkty z kategorii Kable miedziane. Jest to zestawienie modnych, niezawodnych i polecanych przedmiotów z interesującej Cię kategorii. Wymienione produkty cieszą się aktualnie największą popularnością pośród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl. Najnowszy ranking przedstawia modele wyłącznie godne polecenia, na które bez obaw możesz się zdecydować! Otwórz się na nowe i poczuj powiew świeżości!
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem.

Pozycja Foto Nazwa Producent Cena od:
1 Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m) Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m) Draka 1299.51
2 Digitus Kabel FTP kat5e. CU. drut AWG24/1 305m DK-1521-V-305 Digitus Kabel FTP kat5e. CU. drut AWG24/1 305m DK-1521-V-305 Digitus 379.62
3 BKT-ELEKTRONIK Kabel S/Kabel FTP FRNC KAT7 DRUT ŻÓŁTY 23AWG BKT (500m) 10154610.500 BKT-ELEKTRONIK Kabel S/Kabel FTP FRNC KAT7 DRUT ŻÓŁTY 23AWG BKT (500m) 10154610.500 BKT-ELEKTRONIK 1642.01
4 Intellinet 530378 Intellinet 530378 Intellinet 135.43
5 Gembird KABEL SKabel FTP KAT-5 305M LINKA (SPC-5004E) - SPC-5004E [SPC-5004E] Gembird KABEL SKabel FTP KAT-5 305M LINKA (SPC-5004E) - SPC-5004E [SPC-5004E] Gembird 491.13
6 LogiLink Kabel sieciowy CQ2012U CAT 6 U/UTP AWG 24/7 RJ45 0.25 m Szary LogiLink Kabel sieciowy CQ2012U CAT 6 U/UTP AWG 24/7 RJ45 0.25 m Szary LogiLink 7.17
7 Madex KABEL UTP 100m KAT.5e DRUT ULTRALINK Madex KABEL UTP 100m KAT.5e DRUT ULTRALINK Madex 1025.89
8 BKT-ELEKTRONIK Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6A DRUT NIEBIESKI 23AWG BKT (500m) 10157515.5 BKT-ELEKTRONIK Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6A DRUT NIEBIESKI 23AWG BKT (500m) 10157515.5 BKT-ELEKTRONIK 1455.66
9 InLine Patchcord S/FTP PiMF Cat.6 250MHz PVC CCA szary 1.5m 76112 InLine Patchcord S/FTP PiMF Cat.6 250MHz PVC CCA szary 1.5m 76112 InLine 14.48
10 Gembird Kabel UTP kat. 5e PCV 305m (skrętka-drut) BLUE Gembird Kabel UTP kat. 5e PCV 305m (skrętka-drut) BLUE Gembird 316.31
11 Draka Kabel S/Kabel FTP LSHF SUPER KAT7 DRUT BLACK UC900HS 23 ZEWNĘTRZNO WEW. (500m) Draka Kabel S/Kabel FTP LSHF SUPER KAT7 DRUT BLACK UC900HS 23 ZEWNĘTRZNO WEW. (500m) Draka 6850.12
12 Outdoor installation cable Solarix CAT5e Kabel UTP PE 305m/box SXKD-5E-UTP-PE Outdoor installation cable Solarix CAT5e Kabel UTP PE 305m/box SXKD-5E-UTP-PE Inny 760.58
13 NetSet Przewód F/UTP Skrętka ekranowana - 305m E1517_305 NetSet Przewód F/UTP Skrętka ekranowana - 305m E1517_305 NetSet 552.27
14 QOLTEC Pigtail światłowodowy 12x SC/UPC SM G657A2 2m 54364 QOLTEC Pigtail światłowodowy 12x SC/UPC SM G657A2 2m 54364 QOLTEC 43.05
15 NATEC Patch Cord Kat.5e 5m szary EXTREME MEDIA NKA-0347 NATEC Patch Cord Kat.5e 5m szary EXTREME MEDIA NKA-0347 Inny 29.99
16 NetSet BOX UTPw 5e żelowany. czarny Skrętka zewnętrzna [305m] E1410_305 NetSet BOX UTPw 5e żelowany. czarny Skrętka zewnętrzna [305m] E1410_305 NetSet 510.45
17 ActiveJet KABEL TELEFONICZNY 4-ŻYŁY PŁASKI 100M SZARY ActiveJet KABEL TELEFONICZNY 4-ŻYŁY PŁASKI 100M SZARY ActiveJet 18.43
18 Hama Kabel telefoniczny 6p4c 15 m Biały 990444920000 Hama Kabel telefoniczny 6p4c 15 m Biały 990444920000 Hama 30.00
19 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 50m 54219 QOLTEC Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 50m 54219 QOLTEC 31.57
20 Gembird NIC-U2 Gembird NIC-U2 Gembird 21.00
Podsumowanie:

Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął produkt Draka Kabel U/Kabel FTP LSHF KAT6 DRUT NIEBIESKI UC400S 23 (500m), którego średnia cena wyniosła 1299.00zł. Najtańszym produktem okazał się być LogiLink Kabel sieciowy CQ2012U CAT 6 U/UTP AWG 24/7 RJ45 0.25 m Szary za średnio 7.00zł, który zajął pozycję 6. Natomiast najdroższym w rankingu jest Draka Kabel S/Kabel FTP LSHF SUPER KAT7 DRUT BLACK UC900HS 23 ZEWNĘTRZNO WEW. (500m) plasujący się na pozycji 11 ze średnią ceną 6850.00zł.

Inni oglądali również rankingi poniższych grup produktów: