Najnowsze rankingi produktów



Patchcordy - Ranking 2019

W rankingu prezentowanym poniżej znajdują się najczęściej wybierane produkty z kategorii Patchcordy. Jest to zestawienie modnych, niezawodnych i polecanych przedmiotów z interesującej Cię kategorii. Wymienione produkty cieszą się aktualnie największą popularnością pośród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl. Najnowszy ranking przedstawia modele wyłącznie godne polecenia, na które bez obaw możesz się zdecydować! Otwórz się na nowe i poczuj powiew świeżości!
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem.

Pozycja Foto Nazwa Producent Cena od:
1 Intellinet Network Solutions RJ45. snagless. kat. 5e UTP 1m szary 318921 Intellinet Network Solutions RJ45. snagless. kat. 5e UTP 1m szary 318921 Intellinet 4.53
2 Delock PP12-0.25M/B Delock PP12-0.25M/B Inny 1.27
3 Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1 Digitus Kabel sieciowy KAT.6 UTP 100m szary DK-1611-V-1 Digitus 174.59
4 Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2.8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3 Draka Za każdy kolejny metr 50/125 OM3 kabla 2.8mm I-V (ZN) H 2G 50/125um turkusow OM3 Draka 4.03
5 Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC. DUPLEX. MM 50/125. OM3. LSOH. 3m 25 Equip Patchcord światłowodowy krosowy LC-LC. DUPLEX. MM 50/125. OM3. LSOH. 3m 25 Equip 32.71
6 Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana. kat. 5e. UTP. 3m. szary) PP12-3M Gembird patch cord RJ45 (osłonka zalewana. kat. 5e. UTP. 3m. szary) PP12-3M Gembird 2.68
7 ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski ALANTEC Patch-cord UTP kat.5e 0.5m niebieski Inny 1.28
8 Equip Kat.6 UTP 0.5m Niebieski 625437 Equip Kat.6 UTP 0.5m Niebieski 625437 Equip 4.25
9 Draka Patchcord światłowodowy LC/PC-ST/PC OM3 (50/125 um) duplex1 m Draka Patchcord światłowodowy LC/PC-ST/PC OM3 (50/125 um) duplex1 m Draka 38.09
10 ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s) ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s) ALANTEC 1162.15
11 LogiLink Patchcable CAT 5e UTP 20m szary LogiLink Patchcable CAT 5e UTP 20m szary LogiLink 18.91
12 4World Patch cord RJ45 kat.6 Kabel FTP 1m szary 4World Patch cord RJ45 kat.6 Kabel FTP 1m szary 4World 15.69
13 Delock PP12-0.25M/O Delock PP12-0.25M/O Inny 1.31
14 Equip patchord RJ45. kat. 6. UTP 0.5m. zielony 625447 Equip patchord RJ45. kat. 6. UTP 0.5m. zielony 625447 Equip 3.53
15 Equip Kat.6 UTP 0.5m Żółty 625467 Equip Kat.6 UTP 0.5m Żółty 625467 Equip 3.96
16 LogiLink Kabel sieciowy CP1016D CAT 5e SF/UTP AWG 26/7 RJ45 0.25 m Niebieski LogiLink Kabel sieciowy CP1016D CAT 5e SF/UTP AWG 26/7 RJ45 0.25 m Niebieski LogiLink 8.55
17 Draka PATCHCORD U/UTP DR@KOM kat.6 PVC 1.5m 11430010.1.5 Draka PATCHCORD U/UTP DR@KOM kat.6 PVC 1.5m 11430010.1.5 Draka 5.67
18 Netrack patchcord RJ45 kat 6 UTP 0.25m zielony BZPAT0256G Netrack patchcord RJ45 kat 6 UTP 0.25m zielony BZPAT0256G Netrack 4.31
19 LogiLink Kabel sieciowy CQ2037S CAT 6 S/FTP AWG 27/7 RJ45 1 m Żółty LogiLink Kabel sieciowy CQ2037S CAT 6 S/FTP AWG 27/7 RJ45 1 m Żółty LogiLink 8.00
20 Netrack kabel sieciowy RJ45 3m szary (osłonka zalewana) BZPAT3U5E Netrack kabel sieciowy RJ45 3m szary (osłonka zalewana) BZPAT3U5E Netrack 7.26
Podsumowanie:

Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął produkt Intellinet Network Solutions RJ45. snagless. kat. 5e UTP 1m szary 318921, którego średnia cena wyniosła 4.00zł. Najtańszym produktem okazał się być Delock PP12-0.25M/O za średnio 1.00zł, który zajął pozycję 13. Natomiast najdroższym w rankingu jest ALANTEC Kabel kat.6A F-FTP LSOH 500m 4x2x23AWG 550MHz (10Gb/s) plasujący się na pozycji 10 ze średnią ceną 1162.00zł.

Inni oglądali również rankingi poniższych grup produktów: