Najnowsze rankingi produktów



Kable światłowodowe - Ranking 2019

W rankingu prezentowanym poniżej znajdują się najczęściej wybierane produkty z kategorii Kable światłowodowe. Jest to zestawienie modnych, niezawodnych i polecanych przedmiotów z interesującej Cię kategorii. Wymienione produkty cieszą się aktualnie największą popularnością pośród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl. Najnowszy ranking przedstawia modele wyłącznie godne polecenia, na które bez obaw możesz się zdecydować! Otwórz się na nowe i poczuj powiew świeżości!
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem.

Pozycja Foto Nazwa Producent Cena od:
1 Edimax EU-4208 Edimax EU-4208 Edimax 37.00
2 Belkin Single-Mode LC/LC Duplex Patch F2F802LL-03M Belkin Single-Mode LC/LC Duplex Patch F2F802LL-03M Belkin 51.18
3 Icy Box ICY BOX IB-AC502 przej?ciówka IB-AC502 Icy Box ICY BOX IB-AC502 przej?ciówka IB-AC502 Icy Box 98.79
4 Good Connections kabel USB 2.0. wtyczka A do wtyczki mini B. 5-biegunowy. kolor czarny. czarny 30 cm Good Connections kabel USB 2.0. wtyczka A do wtyczki mini B. 5-biegunowy. kolor czarny. czarny 30 cm Good Connections 23.76
5 DeLock DeLOCK Cable USB 3.0 Pinheader ST/BU przedłużający 45 cm 82943 DeLock DeLOCK Cable USB 3.0 Pinheader ST/BU przedłużający 45 cm 82943 DeLock 41.55
6 No name Optyczny Patch Cord Multi mod 50/125 LC-2m economy KJ020P5LCE01 No name Optyczny Patch Cord Multi mod 50/125 LC-2m economy KJ020P5LCE01 No name 48.99
7 be quiet ! CS-6940 kabel zasilaj?cy 4260052183465 be quiet ! CS-6940 kabel zasilaj?cy 4260052183465 be quiet 36.90
8 LogiLight włókno szklane przewód krosowy (OM3 LC-LC 50/125 10 m) 4052792017700 LogiLight włókno szklane przewód krosowy (OM3 LC-LC 50/125 10 m) 4052792017700 LogiLight 26.47
9 LogiLight włókno szklane przewód krosowy (OM4 50/125 LC-ST 5.0 m) 4052792017595 LogiLight włókno szklane przewód krosowy (OM4 50/125 LC-ST 5.0 m) 4052792017595 LogiLight 17.75
10 Belkin VGA Monitor do kabla z myślą o lub SVGA Monitor VGA HDDB15 Bulk 5 m F2N028B05M Belkin VGA Monitor do kabla z myślą o lub SVGA Monitor VGA HDDB15 Bulk 5 m F2N028B05M Belkin 65.19
11 Icy Box ICY BOX IB-AC501 przej?ciówka IB-AC501 Icy Box ICY BOX IB-AC501 przej?ciówka IB-AC501 Icy Box 120.27
12 STARTECH.COM Startech.COM 50 FIBLC lc30 30 m Multimode 50/125 Duplex Patch LWL LC z włókna szklanego STARTECH.COM Startech.COM 50 FIBLC lc30 30 m Multimode 50/125 Duplex Patch LWL LC z włókna szklanego STARTECH.COM 151.04
13 Sandberg 133-76 przej?ciówka 133-76 Sandberg 133-76 przej?ciówka 133-76 Sandberg 117.00
14 Akasa PRZEDŁUŻACZ KABLA ATX12V AK-CB8-8-EXT Akasa PRZEDŁUŻACZ KABLA ATX12V AK-CB8-8-EXT Akasa 17.00
15 Digitus VSE 273213 kabel do drukarki Centronics DC-USB-PM1. długość 1.8 m 273213 Digitus VSE 273213 kabel do drukarki Centronics DC-USB-PM1. długość 1.8 m 273213 Digitus 51.50
16 be quiet ! CS-3440 kabel zasilaj?cy 4260052183410 be quiet ! CS-3440 kabel zasilaj?cy 4260052183410 be quiet 25.74
17 LINDY Lindy kabla optycznego (2 m. ST SC. 50/125 mikrometrów (OM2)) 46655 LINDY Lindy kabla optycznego (2 m. ST SC. 50/125 mikrometrów (OM2)) 46655 LINDY 19.21
18 DeLock DeLOCK Cable USB 2.0 upstream 3.0 m A-B ST/ST 82216 DeLock DeLOCK Cable USB 2.0 upstream 3.0 m A-B ST/ST 82216 DeLock 19.59
19 DeLock DeLOCK Cable SATA 30 cm Żółty niezależnie od tego. czy/GE metalowy 82472 DeLock DeLOCK Cable SATA 30 cm Żółty niezależnie od tego. czy/GE metalowy 82472 DeLock 21.27
20 No name Optyczny PigTail Multi mod 62.5/125 LC-1m economy KJ010I6ILE01 No name Optyczny PigTail Multi mod 62.5/125 LC-1m economy KJ010I6ILE01 No name 24.49
Podsumowanie:

Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął produkt Edimax EU-4208, którego średnia cena wyniosła 44.50zł. Najtańszym produktem okazał się być LogiLight włókno szklane przewód krosowy (OM4 50/125 LC-ST 5.0 m) 4052792017595 za średnio 17.00zł, który zajął pozycję 9. Natomiast najdroższym w rankingu jest STARTECH.COM Startech.COM 50 FIBLC lc30 30 m Multimode 50/125 Duplex Patch LWL LC z włókna szklanego plasujący się na pozycji 12 ze średnią ceną 151.00zł.

Inni oglądali również rankingi poniższych grup produktów: