Najnowsze rankingi produktówWody smakowe - Ranking 2021

W rankingu prezentowanym poniżej znajdują się najczęściej wybierane produkty z kategorii Wody smakowe. Jest to zestawienie modnych, niezawodnych i polecanych przedmiotów z interesującej Cię kategorii. Wymienione produkty cieszą się aktualnie największą popularnością pośród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl. Najnowszy ranking przedstawia modele wyłącznie godne polecenia, na które bez obaw możesz się zdecydować! Otwórz się na nowe i poczuj powiew świeżości!
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem.

Pozycja Foto Nazwa Producent Cena od:
1 Baby Zdrój Woda niegazowana Boy 250 ml Baby Zdrój Woda niegazowana Boy 250 ml Baby Zdrój 1.75
2 Baby Zdrój Woda niegazowana Girl 250 ml Baby Zdrój Woda niegazowana Girl 250 ml Baby Zdrój 1.75
3 Baby Zdrój Woda niegazowana 1.5 l Baby Zdrój Woda niegazowana 1.5 l Baby Zdrój 4.76
4 Dr. Martins COCO (AQUA VERDE) (wody kokosowe) WODA KOKOSOWA Z ZIELONĄ HERBATĄ O Dr. Martins COCO (AQUA VERDE) (wody kokosowe) WODA KOKOSOWA Z ZIELONĄ HERBATĄ O Dr. Martins 7.99
Podsumowanie:

Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął produkt Baby Zdrój Woda niegazowana Boy 250 ml, którego średnia cena wyniosła 1.00zł. Najtańszym produktem okazał się być Baby Zdrój Woda niegazowana Girl 250 ml za średnio 1.00zł, który zajął pozycję 2. Natomiast najdroższym w rankingu jest Dr. Martins COCO (AQUA VERDE) (wody kokosowe) WODA KOKOSOWA Z ZIELONĄ HERBATĄ O plasujący się na pozycji 4 ze średnią ceną 7.00zł.

Inni oglądali również rankingi poniższych grup produktów: