Najnowsze rankingi produktówBułki - Ranking 2020

W rankingu prezentowanym poniżej znajdują się najczęściej wybierane produkty z kategorii Bułki. Jest to zestawienie modnych, niezawodnych i polecanych przedmiotów z interesującej Cię kategorii. Wymienione produkty cieszą się aktualnie największą popularnością pośród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl. Najnowszy ranking przedstawia modele wyłącznie godne polecenia, na które bez obaw możesz się zdecydować! Otwórz się na nowe i poczuj powiew świeżości!
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem.

Pozycja Foto Nazwa Producent Cena od:
1 Bułka Tarta Bułka pszenna Bułka Tarta 100g bulkatarta-20-uniw Bułka Tarta Bułka pszenna Bułka Tarta 100g bulkatarta-20-uniw Bułka Tarta 1.00
Podsumowanie:

Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął produkt Bułka Tarta Bułka pszenna Bułka Tarta 100g bulkatarta-20-uniw, którego średnia cena wyniosła 1.00zł. Najtańszym produktem okazał się być Bułka Tarta Bułka pszenna Bułka Tarta 100g bulkatarta-20-uniw za średnio 1.00zł, który zajął pozycję 1. Natomiast najdroższym w rankingu jest Bułka Tarta Bułka pszenna Bułka Tarta 100g bulkatarta-20-uniw plasujący się na pozycji 1 ze średnią ceną 1.00zł.

Inni oglądali również rankingi poniższych grup produktów: