Najnowsze rankingi produktówMieszanki warzywne sałatki - Ranking 2021

W rankingu prezentowanym poniżej znajdują się najczęściej wybierane produkty z kategorii Mieszanki warzywne sałatki. Jest to zestawienie modnych, niezawodnych i polecanych przedmiotów z interesującej Cię kategorii. Wymienione produkty cieszą się aktualnie największą popularnością pośród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl. Najnowszy ranking przedstawia modele wyłącznie godne polecenia, na które bez obaw możesz się zdecydować! Otwórz się na nowe i poczuj powiew świeżości!
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rankingiem.

Pozycja Foto Nazwa Producent Cena od:
1 SANTE Pasztet wegetariański z fasolą Lovege 180g SANTE Pasztet wegetariański z fasolą Lovege 180g SANTE 4.29
2 SANTE Pasztet wegetariański z soczewicą Lovege 180g SANTE Pasztet wegetariański z soczewicą Lovege 180g SANTE 4.29
3 SANTE Pasztet wegetariański z ciecierzycą Lovege 180g SANTE Pasztet wegetariański z ciecierzycą Lovege 180g SANTE 4.29
Podsumowanie:

Pierwszą pozycję w tym rankingu zajął produkt SANTE Pasztet wegetariański z fasolą Lovege 180g, którego średnia cena wyniosła 4.00zł. Najtańszym produktem okazał się być SANTE Pasztet wegetariański z ciecierzycą Lovege 180g za średnio 4.00zł, który zajął pozycję 3. Natomiast najdroższym w rankingu jest SANTE Pasztet wegetariański z ciecierzycą Lovege 180g plasujący się na pozycji 3 ze średnią ceną 4.00zł.

Inni oglądali również rankingi poniższych grup produktów: